+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

California Superbike School założona została w 1980 roku przez Keitha Coda w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej przez kilka lat ten doświadczony zawodnik zajmował się indywidualnym szkoleniem motocyklistów chcących jeździć motocyklem lepiej, zarówno po torze jak i po ulicy. Spektakularne sukcesy dydaktyczne Coda szybko doprowadziły do powstania najlepszej na świecie, funkcjonującej z sukcesami po dziś dzień motocyklowej szkoły techniki jazdy. Była ona odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie zrozumienia różnych aspektów techniki jazdy coraz szybszymi motocyklami sportowym i drogowymi. Jest nią po dziś dzień.

Przez wiele lat uważano, że 90% jazdy motocyklem to sfera mentalna. Dopiero Keith Code rozłożył technikę jazdy motocyklem na części składowe. Umożliwił tym samym jeźdźcom, niezależnie od ich poziomu, zrozumienie każdego aspektu kierowania motocyklem. Książki napisane przez Coda stały się motocyklowymi bibliami techniki jazdy (A Twist of the wrist, A Twist of the wrist II – także tłumaczone na język polski) i razem z materiałami wideo oraz organizowanym szkoleniami umożliwiają każdemu czerpanie z wielu lat pracy z motocyklistami i zawodnikami.

Charakterystyczne dla szkoły podejście „krok po kroku” będzie dla Ciebie zrozumiałe i logiczne. Każda nowa umiejętność budowana jest na umiejętności opanowanej wcześniej, co buduje w kierowcy pakiet pewności i kontroli nad sobą oraz motocyklem.

Po szkoleniu w CSS będziesz lepiej jeździł motocyklem w zakrętach. To pewne. Skąd to wiemy? Jak dotychczas w szkole gościliśmy ponad 125 tysięcy uczniów na ponad 100 torach całego świata. Każdy z nich jest dziś lepszym motocyklistą. Opracowaliśmy system szkolenia który działa. Gwarantujemy, że zadziała także w Twoim przypadku.

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij
Adres do korespondencji:

Motor Progress Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Nowogrodzka 50, lok.515
00-695 Warszawa
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000553884
NIP 7010478669, REGON 361310360
tel: +48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English), +48 606 480 900