+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

ltd34_workshopMiło jest nam poinformować, że dla uczestników szkolenia California Superbike School, podobnie jak w roku ubiegłym, przygotowaliśmy bezpłatny profesjonalny pomiar geometrii i przegląd zawieszenia w motocyklu. Zostanie przeprowadzony przez przedstawiciela firmy LTD34. Przegląd obejmuje pomiar geometrii zawieszenia – weryfikację stanu i charakterystyki sprężyn pod wagę kierowcy, statyczne sprawdzenie tłumienia oraz generalną kontrolę stanu technicznego zawieszeń w Waszych motocyklach. Serwis prowadzony będzie po pierwszym i ewentualnie po drugim dniu szkolenia w godzinach popołudniowych.

Z uwagi na duże zainteresowanie z jakim spotkała się usługa firmy LTD34 w czasie ubiegłorocznego szkolenia, uczniom mieszkającym w Warszawie i jej pobliżu rekomendujemy skorzystanie z niej przed imprezą w siedzibie firmy LTD34 w Warszawie. Osoby zainteresowane dokonaniem regulacji i przeglądu na terenie toru Poznań w trakcie trwania imprezy proszone są o kontakt pod numerem telefonu +48 602 116 423, lub elektronicznie e-mail: lukasz.wieczorek(malpka)ltdesigns.pl. Ułatwi to organizację pracy na miejscu.

Dla osób chcących dokonać modyfikacji i serwisu firma LTD34 przygotowała specjalną ofertę, skierowaną wyłącznie dla osób uczestniczących w szkoleniu California Superbike School.

Zapraszamy także na stronę LTD34 www.ltdesigns.pl