+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

W dniach 12 i 13 grudnia zapraszamy na szkolenie California Superbike School na tor Andaluzja do Hiszpanii! Na miejscu czekał będzie na Was międzynarodowy zespół trenerów, pełna gama motocykli do wynajęcia – od sportowych, przez „golasy”, na turystycznych skończywszy. Kotlina w której położne są oba tory to najcieplejsze i najbardziej suche miejsce kontynentalnej Europy, trudno o lepsze warunki do zimowej jazdy motocyklem!

Po szkoleniu przygotowaliśmy dla Was dwie dodatkowe opcja. Pierwsza adresowana jest dla motocyklistów chcących szlifować swoje umiejętności na torze. W dniach 15 i 16 grudnia będziecie mogli spędzić dwa kolejne dni na torze Almeria. To znakomity i bardzo ciekawy obiekt, wykorzystywany przez zespoły z motocyklowego Grand Prix do zimowych testów i treningów. Tory Almeria i Andaluzja położone są tuż obok siebie, dzielą wspólny padok (zdjęcie obok), co eliminuje konieczność dodatkowej logistyki między obiektami.

Druga z opcji adresowana jest dla motocyklistów chcących odkryć zza sterów motocykla piękno Andaluzji. Trzydniowa wycieczka po górach Andaluzji i południowym hiszpańskim wybrzeżu realizowana jest we współpracy z ADV Poland i możecie odbyć ją na swoim lub wynajętym motocyklu.

Zapewniamy dla Was transport motocykli z Polski do Hiszpanii. Możecie wybrać opcję odebrania go od Was bezpośrednio spod Waszego domu! Jeśli macie takie życzenie BMW Inchcape przygotuje Waszą maszynę do wyjazdu przed wysłaniem jej do Hiszpanii.

Na miejscu zapewniamy polski personel – tłumaczy, trenerów, przewodników na trasach turystycznych, wsparcie techniczne oraz wszelką pomoc, która może być Wam potrzebna na miejscu.

Z uwagi na możliwość wyboru różnych wariantów wyjazdu w Waszych rękach pozostawiamy wybór opcji dojazdu oraz miejsca zakwaterowania. W okresie zimowym (poza sezonem) na południu Hiszpanii hotele i wynajem samochodów są bardzo tanie. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku przelotów samolotem. Oczywiście mamy dla Was przygotowane propozycje i specjalne oferty na zakwaterowanie oraz chętnie podpowiemy w kwestii wyboru i organizacji lotu. Wystarczy, że zabierzecie ze sobą bagaż podręczny – wasze rzeczy na motocykl zabierzemy wraz z motocyklami transportem kołowym.

A zatem – gotowi na motocyklowy tydzień w Hiszpanii? Wszystkie informacje odnośnie wyjazdu znajdziecie na naszej stronie  http://sbkschool.pl/terminy-ceny/ W razie pytań pozostajemy do dyspozycji!