+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

RIDESIDE to niespotykana dotąd na polskim rynku propozycja w pełni zorganizowanej turystyki motocyklowej w wyjątkowym miejscu – na Wyspach Kanaryjskich. Plan MOTOPODRÓŻY obejmuje TeneryfęGran CanarięLa Gomerę i Fuerteventurę.
Dzięki RIDESIDE już nie musisz zajmować się transportem motocykla do wybranego miejsca za granicą, nie musisz płacić wysokich cen za transport lub wynajem motocykla – na miejscu czekają na Ciebie nowe motocykle BMW.

Z RIDESIDE wszystko co jest potrzebne do przeżycia tygodniowej MOTOPRZYGODY otrzymujesz w pięciu pakietach: Start, FunTourMaster oraz Pro. Jeżeli zaś zechcesz samodzielnie zaplanować swój wyjazd, skroimy na miarę Twoich potrzeb Twój własny zestaw tras i atrakcji. Wystarczy, że określisz co chcesz robić, jakimi trasami chcesz podróżować, z jakich atrakcji korzystać i na którym spośród naszych motocykli chcesz jeździć – wtedy RIDESIDE przygotuje Twój indywidualny plan spełniania MOTOMARZEŃ.
Dla Uczestników California Superbike School 2013 RIDESIDE przygotował dedykowaną propozycję z 5-procentowym rabatem dla pakietów Start oraz Fun.
Pełen opis pakietów, dostępnych motocykli oraz terminy wyjazdów na www.rideside.pl