+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

Ruszamy z rejestracjami na sezon 2014! W tym roku proponujemy Wam dwa dwudniowe terminy na dwóch różnych obiektach, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych. Dzięki wydatnej pomocy naszych partnerów udało się nam przygotować również bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Podobnie jak w poprzednich latach oferujemy Wam pełny program szkoleniowy, obejmujący wszystkie 4 poziomy nauczania w naszej szkole.

Nowością w tegorocznym kalendarzu jest możliwość uczestnictwa w szkleniu na Autodromie Jastrząb zlokalizowanym między Radomiem a Szydłowcem. Ten wybudowany w ubiegłym roku nowoczesny obiekt szkoleniowo-treningowy oferuje znakomite warunki do nauki zaawansowanej techniki jazdy motocyklem. W październiku 2013 na terenie toru miała miejsce wizyta przedstawicieli centrali szkoły z Silverstone, którzy nie tylko zaakceptowali tor, ale byli wręcz zachwyceni nowymi możliwościami jakie to miejsce daje. Na Autodromie Jastrząb mamy bowiem nie tylko świetny tor, ale także możliwość zastosowania innych narzędzi nauki, np. slide bike’a!

W zakładce Terminy i Ceny znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych Poziomach nauczania oraz dostępne terminy. Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła znajdziecie na naszej stronie internetowej. W zakładce Terminy i Ceny znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych Poziomach nauczania oraz dostępne terminy. Na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym FAQ, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości poprzez e-maila oraz telefonicznie. Do zobaczenia na Torze Poznań oraz na Autodromie Jastrząb!