+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

Super oferta dla uczniów California Superbike School!

Brałeś udział w szkoleniu California Superbike School w Polsce? Wiesz już jak płynnie, szybko i pewnie pokonywać zakręty? Martwisz się kończącym się sezonem?

Przygotowalismy specjalną ofertę wyjazdową na Teneryfę dla wszystkich Uczestników California Superbike School. Doskonała pogoda przez cały rok, świetne asfaltowe drogi, najnowsze motocykle BMW na miejscu, no i to co najważniejsze – czeka tu na nas tysiące emocjonujących zakrętów! Nasza propozycja to połaczenie wrześniowej promocji „Dla najszybszych” oraz specjalnej zniżki dla wszystkich Uczestników California Superbike School w Polsce.

Zasady są proste:

  • wybierz dowolny termin we wrześniu, październiku lub listopadzie
  • wybierz jeden z motocykli BMW: R1200GS, F800GS, F800R i F700 GS
  • do końca września zarezerwuj wyjazd

Takie połączenie ofert sprawia, że wyjazd motocyklem z RIDESIDE to świetna okazja cenowa. Ale pamiętaj – zgodnie z zasadami promocji – masz czas na podjęcie decyzji i rezerwację do końca września br.

Okres jesienno-zimowy na Wyspach Kanaryjskich to najlepszy czas na podróże motocyklem. Od września temperatury nieznacznie spadają, dzięki czemu wakacyjny upał nie jest tak męczący, a średnie wskazania na pulpitach naszych motocykli oscylują około 23 stopni Celsjusza. Dzięki współpracy z biurem podróży ITAKA zapewnimy doskonałą organizację wyjazdu od A do Z: dla motocyklisty oraz dla osób towarzyszących. To świetna okazja do tego, żeby spędzając czas na motocyklu, również zadbać o relaks dla żony, przyjaciółki, przyjaciela, nawet jeśli nie będą z Tobą podrózować jako pasażer.

Jeśli chodzi o turystkę motocyklową, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – jesteśmy najlepsi w spełnianiu motomarzeń.

Więcej informacji na www.rideside.pl

Zapraszamy!