+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

Za nami pierwsze tegoroczne szkolenie California Superbike School na Torze Poznań. Na Torze Poznań stawiło się 70 uczniów z Polski, Niemiec, Litwy i Rosji. Dwa majowe dni upłynęły pod znakiem wytężonej pracy zarówno ze strony uczniów, jak też trenerów i organizatorów. Dzięki doskonałej organizacji, imprezy nie zakłuciły gwałtowne zmiany warunków atmosferycznych.

Dziękujemy dyrekcji Toru Poznań za doskonałą współpracę, pomoc i profesjonalizm. Osobne podziękowania kierujemy do naszych partnerów, firm Motul i Bridgestone za nieoceniona pomoc przy organizacji imprezy. Ta ostatnia zaopatrzyła nasze motocykle trenerskie w znakomite opony sportowe Bridgestone S20, które jak sami mogliście się przekonać, doskonale sprawdziły się zarówno na suchym, jak i na mokrym torze!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania do Waszych trenerów – zachęcamy do kontaktu z nimi w dowolnym momencie po szkoleniu. Możecie zrobić to kontaktując się bezpośrednio z centralą szkoły, lub za naszym pośrednictwem, gdzie zapewniamy wszelką pomoc przy np. tłumaczeniach.

Zachęcamy również, do dzielenia się  Waszymi opiniami (także w języku polskim) o szkoleniu na stronie europejskiej centrali szkoły: http://www.superbikeschool.co.uk/sslgb.ph

Rzecz jasna zapraszamy Was na kolejne edycje szkoły. Najbliższa okazja to 19-20 sierpnia 2013, gdy szkoła zawita do Polski po raz drugi w tym roku.

W imieniu kadry trenerskiej z Silverstone oraz polskiej części personelu chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą postawę i chęć do pracy i nauki. To w ogromnej mierze dzięki Waszej postawie jako studentów, szkolenie przebiegło bezpiecznie, sprawnie i bardzo dobrej atmosferze.