+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

sezonie 2013 najlepsza motocyklowa szkoła świata ponownie zagości w Polsce. Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, w tym roku udostępnimy Wam pełny program szkoleniowy, obejmujący wszystkie 4 poziomy nauczania w naszej szkole. W tym roku proponujemy Wam dwa dwudniowe terminy, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych. Dzięki wydatnej pomocy naszych partnerów udało się nam przygotować również bardzo atrakcyjną ofertę cenową. W tym roku uczniowie realizować mogą każdy poziom osobno. Wszystkie te działania podjęliśmy dlatego, aby przy zachowaniu najwyższej jakości szkolenia, ułatwić dostęp do szkoły jak największej ilości motocyklistów. Obie tegoroczne imprezy odbędą się na Torze Poznań. Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła znajdziecie na naszej stronie internetowej. W zakładce Terminy i Ceny znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych Poziomach nauczania oraz dostępne terminy. Na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym FAQ, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości poprzez e-maila oraz telefonicznie. Do zobaczenia na Torze Poznań!