+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

California Superbike School, najlepsza na świecie szkoła ucząca pokonywania zakrętów, nareszcie zawita do Polski! Inauguracyjna impreza odbędzie się w dniach 16 i 17 sierpnia 2012 roku na torze w Poznaniu. Rozpoczynamy od dwudniowej imprezy na której proponujemy Poziom 1 i Poziom 2, a na kolejnych imprezach będziemy realizowali także Poziom 3, Poziom 4 oraz indywidualną naukę z trenerem.

????????????????????????????????????????California Superbike School założona została w 1980 roku przez Keitha Coda w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej przez kilka lat ten doświadczony zawodnik zajmował się indywidualnym szkoleniem motocyklistów chcących jeździć motocyklem lepiej, zarówno po torze jak i po ulicy. Spektakularne sukcesy dydaktyczne Coda szybko doprowadziły do powstania najlepszej na świecie, funkcjonującej z sukcesami po dziś dzień motocyklowej szkoły techniki jazdy. Była ona odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie zrozumienia różnych aspektów techniki jazdy coraz szybszymi motocyklami sportowymi. Jest nią po dziś dzień. Książki napisane przez Coda o tytułach Twist of the wrist i Twist of the wrist II (w Polsce wydane pod tytułem Przyspieszenie i Przyspieszenie II) stały się bibliami motocyklistów chcących poprawić swoje umiejętności jazdy na motocyklu.

Po szkoleniu w CSS będziesz lepiej jeździł motocyklem w zakrętach. To pewne. Skąd to wiemy? Jak dotychczas w szkole gościliśmy ponad 125 tysięcy uczniów na ponad 100 torach całego świata. Każdy z nich jest dziś lepszym motocyklistą.

Opracowaliśmy system szkolenia który działa. Gwarantujemy, że zadziała także w Twoim przypadku!