+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

Zapraszamy Was wszystkich na 6. Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów, gdzie California Superbike School będzie gościem na stoisku BMW Motorrad. Specjalnie dla Was sprowadziliśmy z Silverstone motocyklowy symulator pochyleń. Ta napędzana pneumatycznie i elektrycznie maszyna pozwala na efektywną naukę prawidłowej pozycji na motocyklu i pracy ciałem na zmianach kierunku. Na stoisku obecny będzie także szef trenerów Andy „Spidey” Peck pod okiem którego będziecie mogli pobawić się naszym symulatorem.

Spidey będzie do dyspozycji wszystkich gości naszego stoiska. Będziecie mogli rozmawiać z nim na każdy temat dotyczący techniki jazdy. Jeśli jesteście naszymi uczniami – możecie przedyskutować swoje obserwacje i pytania odnośnie tego czego już się nauczyliście. Jeśli jeszcze nie jesteście naszymi uczniami – możecie osobiście rozwiać swoje wątpliwości i przekonać się na jakim poziomie merytorycznym pracuje szkoła.

Zapraszamy w następujących dniach:

Piątek 28 lutego 2014 roku: 12.00 – 20.00
Sobota 1 marca 2014 roku: 10.00 – 18.00
Niedziela 2 marca 2014 roku: 10.00 – 18.00

Do zobaczenia na 6. Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów

Więcej szczegółów o imprezie na www.wystawa-motocykli.pl