+48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) info@sbkschool.pl

Po raz kolejny dziękujemy firmie Bridgestone, partnerowi California Superbike School za pomoc w organizacji imprezy oraz zapewnienie nam świetnych opon. Firmie Speed-Day dziękujemy za serwis oponiarski w czasie szkolenia w Poznaniu. Tym razem gościliśmy kilku naprawdę szybkich studentów (zawodników z Polski, Norwegii i Niemiec). Dobre opony okazały się kluczowe w zapewnieniu im zajęć na właściwym poziomie… Oddajmy na chwilę głos Andy Peckowi, szefowi trenerów z brytyjskiej centrali California Superbike School:

W imieniu własnym i pozostałych trenerów chciałbym podziękować firmie Bridgestone za dostarczenie nam wyścigowych opon Bridgestone R10. W ubiegłym roku w trakcie deszczowych dni mieliśmy okazję przekonać się o świetnych właściwościach sportowych gum S20. Teraz, w czasie majowej szkoły mieliśmy dwa piękne, ciepłe i słoneczne dni, gdzie mogliśmy podkręcić tempo na wyścigowym modelu oznaczonym jako R10. W ubiegłym tygodniu mieliśmy w szkole zawodników startujących w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, w tym zawodnika ze ścisłej czołówki. Znakomita przyczepność, doskonała informacja zwrotna oraz bardzo dobra trwałość jak na opony torowe (w naszym przypadku, gdy jeździmy ze studentami 15 sesji dziennie ma to ogromne znaczenie!) umożliwiła nam prowadzenie zajęć na Torze Poznań w tempie 1.40 – 1.41 min. To znakomity wynik, szczególnie że trenerzy korzystają z motocykli drogowych (lusterka, lampy), muszą komunikować się z uczniem i obserwować jego poczynania. Zapas przyczepność i pewność siebie jakie budują w kierowcy opony  Bridgestone R10 są w takim przypadku nieocenione. To opony zdecydowanie godne polecenia do ścigania się oraz do treningów na torze. Dzięki! 

Przypominamy także, że nasi uczniowie mogą korzystać ze specjalnej oferty na opony Bridgestone. Zainteresowanych prosimy o kontakt!